QA állás borító

Webalkalmazás tesztelő

400 000 - 600 000 Ft

(mellékállás)

Junior/Medior webalkalmazás tesztelőt (QA) keresünk csapatunkba. Ha egy bárhonnan végezhető mellékállást keresel és már van némi tapasztalatod a PHP, JavaScript és SQL területen, valamint automata tesztelési eszközök használatában, akkor ez az állás neked szól! A pozíció betöltéséhez szükséges, hogy magabiztosan tudj kommunikálni magyarul és rendelkezz a fent említett technológiákból alap szintű ismeretekkel.

Pozíció megtekintése

Feladatok

  • Tesztesetek készítése az üzleti igényspecifikáció alapján
  • Tesztelési forgatókönyvek összeállítása
  • Manuális és automata tesztek tervezése és végrehajtása
  • Teszt eredmények dokumentálása, validálása

Elvárások

  • Min. 1 év Selenium WebDriver és Cypress tapasztalat
  • Programozási alapismeretek (PHP, JS)
  • SQL alapismeretek
  • A tesztelési folyamatok és technikák alapos ismerete
  • REST API tesztelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Időgazdálkodási és feladat-prioritási képességek
  • Analitikus és algoritmikus gondolkodás, önfejlesztés iránti vágy
  • Kitartás a megoldások keresésében és motiváció a célok elérésére

Amit kínálunk

  • Rugalmas munkaidő
  • Dolgozz bárhonnan a világból
  • Továbbképzés támogatás
  • Havi és projekt alapú bónuszok
  • Egészségmegőrzési támogatás
  • Távmunka támogatás
  • Kripto juttatás

Munkavégzés helye

  • 100% Home Office

Munkaórák száma

  • Heti 20 óra (mellékállás)

Szerződés típusa

  • Bejelentett alkalmazott (szabadúszó lehetőség)
  • Választható Magyarországi ill. Spanyolországi bejelentés, rezidenciától függően

Fizetés

  • bruttó 400 000 - 600 000 Ft havonta + bónuszok és juttatások (számlázva nettó)

Ha úgy érzed, ebben a pozícióban szívesen dolgoznál nálunk, akkor jelentkezz most! Alig várjuk, hogy megismerjünk!

Nyitott pozícióink

Fejlesztés / Senior

Full-Stack fejlesztő

Magyarország/Spanyolország, Home Office

Pozíció leírása
Full-Stack fejlesztő pozíció

Frontend fejlesztő

Frontend fejlesztő pozíció
Fejlesztés / Junior/Medior

Webalkalmazás tesztelő (QA) pozíció